Najavljen veći broj isključenja struje u ŽZH

0
34
najavljen-veci-broj-iskljucenja-struje-u-zzh
Iz JP EP HZHB (Javnog poduzeća Elektroprivreda HZ Herceg Bosne d. d. Mostar) doznaje se da je elektroopskrba uredna, javljaju iz Uprave civilne zaštite ŽZH.

Planirana isključenja struje za srijedu:

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV10 kV Orah (naselja: Humac 2 i 3, Ruljaš, Lisice, Crveni Grm, Vašarovići, Grab i Orahovlje.) 08:30 – 10:30 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV10 kV Proboj (naselja: Plantaža, Donji Radišići, Gornji Radišići, Proboj, Gradska, Lipno) 10:30 – 12:30 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
KO 10 kV Obilaznica (tarfostanice: Obilaznica, Rondo, Kons 2, Agram, Kons, Ferm zavod i Donji Grad 3.) 12:30 – 12:45 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
KO 10 kV Obilaznica (trafostanica: Obilaznica, Rondo, Kons 2, Agram, Kons, Ferm zavod i Donji Grad 3.) 14:15 – 14:30 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV 10 kV Vitina (naselja: Rudikovica, Dabrnja, Poljane, Čuljkove Njive, Zastražnjica.) 09:00 – 09:05 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV Vitina (naselja: Rudikovica i TS VCLM.) 09:05 – 14:55 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV Vitina (naselja: Rudikovica, Dabrnja, Poljane, Čuljkove Nive i Zastažnjica 14:55 – 15:00 sati.

Planirana isključenja struje za četvrtak (17.3.):

Poslovnica Elektro Široki Brijeg
KO 10 kV Visoka Glavica ( trafostanice: Bernina, Visoka Glavica 2 i AG Kamen.) 08:00 – 14:00 sati,

Poslovnica Elektro Široki Brijeg
KO 10 kV Visoka Glavica ( trafostanice: Bernina, Visoka Glavica 2 i AG Kamen.) 08:00 – 14:00 sati

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV 10 kV Humac (naselja: Matinjevac, Gračine, Teskera, Bučine, Hardomilje, Vitaljina i Bijača i trafostanica Kamenolom-Inka.) 08:30 – 10:30 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
KO 10 kV Unis ( trafostanice: TGM, Gradsko Groblje, Unis, Primarna Prerada i Miličević.) 10:30 – 10:45 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
KO 10 kV Unis ( trafostanice: TGM, Gradsko Groblje,Unis, Primarna Prerada i Miličević 12:15 – 12:30 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV 10 kV Greda (trafostanica: Greda 6-Pivac) 09:00 – 14:00 sati,

Poslovnica Elektro Ljubuški
DV 10 kV Greda( trafostanica TS Džajić, Perić-Pumpa, te naselja Gornji Grad, Mostarska Vrata i Greda.) 12:30 – 14:30 sati,

Poslovnica Elektro Grude
DV 10 kV Tihaljina ( naselja: Mijaca i Jabuka.) 09:00 – 13:30 sati,

Poslovnica Elektro Posušje
DV 10 kV Lipovice ( naselja: Kovači, Krčine, Kutlešina Strana, Osoje, Batin, Oreči, Privija, Gradac i Lipovice.) 08:45 – 11:30 sati.

(www.jabuka.tv)